ALU.PLAST s.r.o. Kaplice - okna, dveře, ploty (Písek - Pražské Předměstí)

Prohlédněte si naše okna a dveře

Naše společnost působí úspěšně na českém i zahraničním trhu již od roku 1998. Svým klientů nabízíme plastová okna a dveře nebo jejich hliníkovou variantu. Zajišťujeme také jejich montáž. Prodáváme i parapety, plastové ploty, žaluzie, rolety nebo dětská pískoviště a zahradní květinové truhlíky.

  • třída Národní svobody 25/27
  • Písek - Pražské Předměstí
  • 397 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Hliníková a plastová okna a dveře od těch nejlepších

Naše firma vyrábí a dodává plastová okna a dveře. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Profily určené pro výrobu našich produktů pocházejí od německého dodavatele, firmy Aluplast GmbH a mají minimální stavební hloubku 85 milimetrů. Kovaní pro plastová okna a dveře pro nás dodává rakouská firma Maco GmbH. Běžně využíváme její kování MACO MULTI-MATIC, ale nabízíme i kryté kování MACO MULTI-POWER. Prohlédněte si naše plastová okna Aluplast nebo okna Gealan.

Kromě plastových oken a dveří dodáváme také hliníková okna či dveře, které vás mile překvapí svým designem i odolností. V případě zájmu zajišťujeme také hliníkové fasádní systémy. K oknům a dveřím nabízíme také veškeré příslušenství v podobě sítí proti hmyzu či žaluzií a parapetů. Všechny naše výrobky vám nejen dodáme, ale provedeme i jejich odbornou montáž za účasti školených pracovníků.

Plastové ploty a další vybavení zahrady

Dopřejte si plot, o který se nemusíte starat. Naše plastové ploty jsou stoprocentně bezúdržbové a přitom se esteticky vyrovnají dřevěné variantě. V rámci nabídky plastových plotů a zábradlí pro vás máme připravené různé varianty a můžeme vám rovněž dodat barevně sladěné pergoly. Zajišťujeme návrhy, výrobu i montáž. Kromě plastových plotů nabízíme také dětská pískoviště nebo truhlíky na květináče plastu.

Jistota kvality

Veškeré naše produkty vyrábíme v naší firmě v Kaplici, i proto jme držiteli certifikátu Zaručeně česká okna a Spokojený zákazník. Na naše výrobky lze požádat o dotaci v programu Nová zelená úsporám.


Nabídka oken

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.